Fotograf ślubny

Fotograf ślubny Bielsko-Biała, Katowice, Kraków

Jak znaleźć „swojego” fotografa ślubnego?
Jednym z najtrudniejszych zadań podczas planowania ślubu jest znalezienie fotografa ślubnego. Przeglądając portfolio z pewnością zrozumiesz, że to Twój fotograf, nie tylko po tym, czy lubisz jego prace, ale także po stylu, który będzie pasował do Twoich pomysłów na fotografię ślubną. Jednym z ważnych punktów jest wstępna komunikacja z osobą. Ważne jest, aby zrozumieć, jak pasuje do ciebie psychologicznie, jak łatwo jest ci się komunikować. Od tego stanu zależy cała sesja zdjęciowa.

Prowadzenie ślubnej sesji zdjęciowej w Bielsko-Biała i innych okolicznych miastach.

Dla mnie nie ma znaczenia, gdzie dokładnie odbędzie się sesja plenerowa, najważniejsze, że by panowala dobra atmosfera, a fotograf i nowożeńcy nadają na tych samych falach.

Portfolio fotografa ślubnego w Bielsko-Biała

Zapoznanie się

Spotkanie przy kawie. Omówienie naszego wspólnego planu zdjęciowego. W tej chwili ważne jest dla nas zrozumienie samej idei fotografii.

Planowanie

Wspólnie planujemy czas i termin realizacji zdjęć tak, aby było to jak najdogodniejsze. Wspólnie koordynujemy również obrazy i styl. Jeśli fotografujemy w studio, to daję rekomendacje i sugestie dotyczące wynajęcia studia fotograficznego w mieście Bielsko-Biała.

Proces fotografowania

W fotografii bardzo ważny jest dla mnie składnik psychologiczny . Uważam, że wybór lokalizacji, odpowiednie pozy i dobry nastrój spada na mnie jako fotografa. I to ode mnie zależy, jak będziesz się czuł podczas sesji zdjęciowej.

Zwrot materiału

Zdjęcia z sesji reportażowych (urodziny, imprezy firmowe, chrzciny i inne święta) wykonywane są w ciągu tygodnia. Poszczególne sesje zdjęciowe realizowane są od 2 do 4 tygodni. Zdjęcia ślubne w ciągu 2 miesięcy, ale wiele zależy od pory roku. Zimą i wiosną okres ten może być znacznie krótszy.